Lähtevät ja saapuvat alukset

Päivitetty 30.9.2022 08:53:00
Alus Varustamo Saapumisaika Laituri Terminaali Satama Lähtöaika Kohde
Crystalwater Marine Energy Solutions OÃ? 29.9.2022 00:45 Bunkraus Muu Vuosaari 30.9.2022 11:00 Tallinna
Violetta MSC Finland Oy 30.9.2022 05:05 VEC Finnsteve pitkälaituri (E-laiturit + VGA) Vuosaari 30.9.2022 22:00 Rauma
Finnwave Finnlines Oyj 30.9.2022 06:53 VG6 Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit) Vuosaari 30.9.2022 22:30 Travemünde
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 30.9.2022 06:57 VA7 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari 30.9.2022 11:00 Muuga
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 30.9.2022 08:12 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama 30.9.2022 09:00 Tallinna
Päivitetty 30.9.2022 08:53:01
Alus Varustamo Saapumisaika From Laituri Terminaali Satama
Nina Mopro Oy 28.9.2022 12:00 Etelälaituri Kantvik
Baltic Shearwater Cosco Shipping Lines (Europe) GmbH 29.9.2022 06:00 VD4 Steveco/MLT (D-laiturit) Vuosaari
Cemsea III Baltrader Shipping Company 29.9.2022 09:30 LOV1 Loviisan satama
Finnmaid Finnlines Oyj 30.9.2022 09:15 VC2 Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit) Vuosaari
Megastar Tallink Silja Oy 30.9.2022 09:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Silja Symphony Tallink Silja Oy 30.9.2022 10:30 EO2 Olympiaterminaali Eteläsatama
Star Tallink Silja Oy 30.9.2022 12:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 30.9.2022 13:15 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 30.9.2022 14:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 30.9.2022 15:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Delphis Gdansk Cosco Shipping Lines (Europe) GmbH 30.9.2022 16:30 VD4 Steveco/MLT (D-laiturit) Vuosaari
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 30.9.2022 18:00 VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Star Tallink Silja Oy 30.9.2022 18:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 30.9.2022 20:00 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 30.9.2022 21:00 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 30.9.2022 21:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Star Tallink Silja Oy 1.10.2022 00:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 1.10.2022 08:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finnstar Finnlines Oyj 1.10.2022 09:15 Ei tiedossa Muu Vuosaari
Viking XPRS Viking Line Abp 1.10.2022 09:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Megastar Tallink Silja Oy 1.10.2022 09:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Nordic Italia Unifeeder A/S 1.10.2022 10:00 VD4 Steveco/MLT (D-laiturit) Vuosaari
Gabriella Viking Line Abp 1.10.2022 10:10 EK6 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Silja Serenade Tallink Silja Oy 1.10.2022 10:30 EO2 Olympiaterminaali Eteläsatama
Eira ESL Shipping Oy 1.10.2022 11:15 LEL Hiililiikenne Vuosaari
Star Tallink Silja Oy 1.10.2022 12:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 1.10.2022 14:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 1.10.2022 15:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Star Tallink Silja Oy 1.10.2022 18:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 1.10.2022 19:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 1.10.2022 21:00 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 1.10.2022 21:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Star Tallink Silja Oy 2.10.2022 00:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 2.10.2022 09:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 2.10.2022 09:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Finnlady Finnlines Oyj 2.10.2022 10:00 Ei tiedossa Muu Vuosaari
Silja Symphony Tallink Silja Oy 2.10.2022 10:30 EO2 Olympiaterminaali Eteläsatama
Oppland Dalaro Shipping Ltd 2.10.2022 12:00 Etelälaituri Kantvik
Star Tallink Silja Oy 2.10.2022 12:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 2.10.2022 14:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 2.10.2022 15:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 2.10.2022 18:00 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Star Tallink Silja Oy 2.10.2022 18:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 2.10.2022 18:45 VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 2.10.2022 21:00 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 2.10.2022 21:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Star Tallink Silja Oy 3.10.2022 00:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 3.10.2022 00:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Containerships VIII Containerships - CMA CGM GmbH 3.10.2022 06:30 VDC Steveco/MLT (D-laiturit) Vuosaari
Finnbreeze Finnlines Oyj 3.10.2022 06:45 Ei tiedossa Muu Vuosaari
Finnbreeze Finnlines Oyj 3.10.2022 06:45 Ei tiedossa Muu Vuosaari
Emotion Hapag-Lloyd AG 3.10.2022 07:00 VEA Finnsteve pitkälaituri (E-laiturit + VGA) Vuosaari
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 3.10.2022 07:00 VA7 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 3.10.2022 08:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finnmaid Finnlines Oyj 3.10.2022 09:15 Ei tiedossa Muu Vuosaari
Viking XPRS Viking Line Abp 3.10.2022 09:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Megastar Tallink Silja Oy 3.10.2022 09:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Gabriella Viking Line Abp 3.10.2022 10:10 EK6 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Silja Serenade Tallink Silja Oy 3.10.2022 10:30 EO2 Olympiaterminaali Eteläsatama
Star Tallink Silja Oy 3.10.2022 12:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 3.10.2022 14:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 3.10.2022 15:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finneco I Finnlines Oyj 3.10.2022 17:00 Ei tiedossa Muu Vuosaari
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 3.10.2022 18:00 VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Star Tallink Silja Oy 3.10.2022 18:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 3.10.2022 19:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Skalar Unifeeder A/S 3.10.2022 20:00 VD4 Steveco/MLT (D-laiturit) Vuosaari
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 3.10.2022 21:00 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 3.10.2022 21:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Munksund Unifeeder A/S 3.10.2022 22:00 VD4 Steveco/MLT (D-laiturit) Vuosaari
Star Tallink Silja Oy 4.10.2022 00:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Elbblue Unifeeder A/S 4.10.2022 04:09 VD4 Steveco/MLT (D-laiturit) Vuosaari
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 4.10.2022 08:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 4.10.2022 09:15 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finnstar Finnlines Oyj 4.10.2022 09:15 Ei tiedossa Muu Vuosaari
Megastar Tallink Silja Oy 4.10.2022 09:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 4.10.2022 09:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Silja Symphony Tallink Silja Oy 4.10.2022 10:30 EO2 Olympiaterminaali Eteläsatama
Star Tallink Silja Oy 4.10.2022 12:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 4.10.2022 14:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 4.10.2022 15:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Valentina MSC Finland Oy 4.10.2022 15:30 VEC Finnsteve pitkälaituri (E-laiturit + VGA) Vuosaari
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 4.10.2022 18:00 VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Star Tallink Silja Oy 4.10.2022 18:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 4.10.2022 19:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 4.10.2022 21:00 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 4.10.2022 21:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Delphis Finland Cosco Shipping Lines (Europe) GmbH 4.10.2022 22:00 VD4 Steveco/MLT (D-laiturit) Vuosaari
Star Tallink Silja Oy 5.10.2022 01:00 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
X-Press Elbe X-Press Container Lines 5.10.2022 05:00
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 5.10.2022 08:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 5.10.2022 09:15 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finnlady Finnlines Oyj 5.10.2022 09:15 Ei tiedossa Muu Vuosaari
Megastar Tallink Silja Oy 5.10.2022 09:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 5.10.2022 09:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Gabriella Viking Line Abp 5.10.2022 10:10 EK6 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Silja Serenade Tallink Silja Oy 5.10.2022 10:30 EO2 Olympiaterminaali Eteläsatama
Star Tallink Silja Oy 5.10.2022 12:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 5.10.2022 14:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 5.10.2022 15:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finnhawk Finnlines Oyj 5.10.2022 15:30 Ei tiedossa Muu Vuosaari
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 5.10.2022 18:00 VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Star Tallink Silja Oy 5.10.2022 18:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 5.10.2022 19:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 5.10.2022 21:00 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 5.10.2022 21:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Star Tallink Silja Oy 6.10.2022 00:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Nordic Istria Cosco Shipping Lines (Europe) GmbH 6.10.2022 06:00 VD4 Steveco/MLT (D-laiturit) Vuosaari
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 6.10.2022 08:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 6.10.2022 09:15 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finnmaid Finnlines Oyj 6.10.2022 09:15 Ei tiedossa Muu Vuosaari
Viking XPRS Viking Line Abp 6.10.2022 09:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Megastar Tallink Silja Oy 6.10.2022 09:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Silja Symphony Tallink Silja Oy 6.10.2022 10:30 EO2 Olympiaterminaali Eteläsatama
Star Tallink Silja Oy 6.10.2022 12:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 6.10.2022 14:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Containerships Polar Containerships - CMA CGM GmbH 6.10.2022 15:00 VDC Steveco/MLT (D-laiturit) Vuosaari
Megastar Tallink Silja Oy 6.10.2022 15:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 6.10.2022 18:00 VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Star Tallink Silja Oy 6.10.2022 18:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 6.10.2022 19:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 6.10.2022 21:00 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 6.10.2022 21:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Star Tallink Silja Oy 7.10.2022 00:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Elbwind Unifeeder A/S 7.10.2022 06:00 VD4 Steveco/MLT (D-laiturit) Vuosaari
Finnwave Finnlines Oyj 7.10.2022 06:45 Ei tiedossa Muu Vuosaari
Viking XPRS Viking Line Abp 7.10.2022 06:45 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 7.10.2022 08:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Tiedot tulevat kansallisesta merenkulun tietojärjestelmästä, Portnetista. Helsingin Satama ei vastaa Portnetin tietosisällöstä.