Lähtevät ja saapuvat alukset

Päivitetty 17.9.2021 15:33:00
Alus Varustamo Saapumisaika Laituri Terminaali Satama Lähtöaika Kohde
Espoir Cosco Shipping Lines (Europe) GmbH 16.9.2021 12:25 VDA Steveco/MLT (D-laiturit) Vuosaari 18.9.2021 12:00 Gdansk
Finnstar Finnlines Oyj 17.9.2021 08:57 VC2 Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit) Vuosaari 17.9.2021 17:00 Travemünde
Silja Symphony Tallink Silja Oy 17.9.2021 10:23 EO2 Olympiaterminaali Eteläsatama 17.9.2021 17:00 Maarianhamina / Tukholma
Gabriella Viking Line Abp 17.9.2021 14:00 EK6 Katajanokan terminaali Eteläsatama 17.9.2021 16:30 Maarianhamina / Tukholma
Päivitetty 17.9.2021 15:33:02
Alus Varustamo Saapumisaika From Laituri Terminaali Satama
Megastar Tallink Silja Oy 17.9.2021 15:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Silja Europa Tallink Silja Oy 17.9.2021 16:00 LJ4 Länsiterminaali 1 Länsisatama
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 17.9.2021 18:00 VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Star Tallink Silja Oy 17.9.2021 18:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 17.9.2021 20:00 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 17.9.2021 21:00 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 17.9.2021 21:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Milan Express Hapag-Lloyd AG 18.9.2021 00:01 VEA Finnsteve pitkälaituri (E-laiturit + VGA) Vuosaari
Star Tallink Silja Oy 18.9.2021 00:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finnsun Finnlines Oyj 18.9.2021 06:45 VF3 Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit) Vuosaari
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 18.9.2021 08:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finnmaid Finnlines Oyj 18.9.2021 09:00 VC2 Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit) Vuosaari
Viking XPRS Viking Line Abp 18.9.2021 09:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Megastar Tallink Silja Oy 18.9.2021 09:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Silja Serenade Tallink Silja Oy 18.9.2021 10:30 EO2 Olympiaterminaali Eteläsatama
Lisbon Express Hapag-Lloyd AG 18.9.2021 11:00 VEA Finnsteve pitkälaituri (E-laiturit + VGA) Vuosaari
Alppila ESL Shipping Oy 18.9.2021 11:30 LEL Hiililiikenne Vuosaari
Star Tallink Silja Oy 18.9.2021 12:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 18.9.2021 14:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 18.9.2021 15:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Silja Europa Tallink Silja Oy 18.9.2021 16:00 LJ4 Länsiterminaali 1 Länsisatama
Star Tallink Silja Oy 18.9.2021 18:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 18.9.2021 19:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 18.9.2021 21:00 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 18.9.2021 21:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Star Tallink Silja Oy 19.9.2021 00:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finnhawk Finnlines Oyj 19.9.2021 09:00 Ei tiedossa Muu Vuosaari
Finnlady Finnlines Oyj 19.9.2021 09:30 VC2 Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit) Vuosaari
Megastar Tallink Silja Oy 19.9.2021 09:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 19.9.2021 09:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Silja Symphony Tallink Silja Oy 19.9.2021 10:30 EO2 Olympiaterminaali Eteläsatama
Star Tallink Silja Oy 19.9.2021 12:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 19.9.2021 14:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Gabriella Viking Line Abp 19.9.2021 15:15 EK6 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Megastar Tallink Silja Oy 19.9.2021 15:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Silja Europa Tallink Silja Oy 19.9.2021 16:00 LJ4 Länsiterminaali 1 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 19.9.2021 18:00 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Star Tallink Silja Oy 19.9.2021 18:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 19.9.2021 18:45 VA8 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 19.9.2021 21:00 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 19.9.2021 21:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Star Tallink Silja Oy 20.9.2021 00:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 20.9.2021 00:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 20.9.2021 02:15 VA8 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Finnpulp Finnlines Oyj 20.9.2021 06:45 VC1 Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit) Vuosaari
Finnkraft Finnlines Oyj 20.9.2021 06:45 VG6 Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit) Vuosaari
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 20.9.2021 08:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finnstar Finnlines Oyj 20.9.2021 09:00 Ei tiedossa Muu Vuosaari
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 20.9.2021 09:15 VA8 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Viking XPRS Viking Line Abp 20.9.2021 09:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Megastar Tallink Silja Oy 20.9.2021 09:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Elbwind Unifeeder A/S 20.9.2021 10:30 VD4 Steveco/MLT (D-laiturit) Vuosaari
Silja Serenade Tallink Silja Oy 20.9.2021 10:30 EO2 Olympiaterminaali Eteläsatama
Star Tallink Silja Oy 20.9.2021 12:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Gabriella Viking Line Abp 20.9.2021 14:00 EK6 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 20.9.2021 14:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 20.9.2021 15:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finnsea Finnlines Oyj 20.9.2021 15:30 Ei tiedossa Muu Vuosaari
Silja Europa Tallink Silja Oy 20.9.2021 16:00 LJ4 Länsiterminaali 1 Länsisatama
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 20.9.2021 18:00 VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Star Tallink Silja Oy 20.9.2021 18:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 20.9.2021 19:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 20.9.2021 21:00 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 20.9.2021 21:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Star Tallink Silja Oy 21.9.2021 00:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 21.9.2021 02:15 VA8 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Nordica X-Press Container Lines 21.9.2021 06:00 Ei tiedossa Muu Vuosaari
Valencia Express Hapag-Lloyd AG 21.9.2021 08:00 VEA Finnsteve pitkälaituri (E-laiturit + VGA) Vuosaari
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 21.9.2021 08:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Skalar Unifeeder A/S 21.9.2021 08:26 VD4 Steveco/MLT (D-laiturit) Vuosaari
Finnmaid Finnlines Oyj 21.9.2021 09:00 Ei tiedossa Muu Vuosaari
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 21.9.2021 09:15 VA8 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Viking XPRS Viking Line Abp 21.9.2021 09:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Megastar Tallink Silja Oy 21.9.2021 09:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
GT Vela GTS Shipping LTD 21.9.2021 10:00 LOV2 Loviisan satama
Silja Symphony Tallink Silja Oy 21.9.2021 10:30 EO2 Olympiaterminaali Eteläsatama
Violetta MSC Finland Oy 21.9.2021 12:15 VEC Finnsteve pitkälaituri (E-laiturit + VGA) Vuosaari
Star Tallink Silja Oy 21.9.2021 12:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Elbstar Unifeeder A/S 21.9.2021 13:00 VD4 Steveco/MLT (D-laiturit) Vuosaari
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 21.9.2021 14:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 21.9.2021 15:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Silja Europa Tallink Silja Oy 21.9.2021 16:00 LJ4 Länsiterminaali 1 Länsisatama
Containerships VIII Containerships - CMA CGM GmbH 21.9.2021 16:00 VDB Steveco/MLT (D-laiturit) Vuosaari
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 21.9.2021 18:00 VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Star Tallink Silja Oy 21.9.2021 18:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 21.9.2021 19:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 21.9.2021 21:00 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 21.9.2021 21:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Star Tallink Silja Oy 22.9.2021 01:00 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 22.9.2021 02:15 VA8 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Esperance Cosco Shipping Lines (Europe) GmbH 22.9.2021 06:00 VD4 Steveco/MLT (D-laiturit) Vuosaari
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 22.9.2021 08:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finnlady Finnlines Oyj 22.9.2021 09:00 Ei tiedossa Muu Vuosaari
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 22.9.2021 09:15 VA8 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Viking XPRS Viking Line Abp 22.9.2021 09:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Megastar Tallink Silja Oy 22.9.2021 09:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Gabriella Viking Line Abp 22.9.2021 10:10 EK6 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Silja Serenade Tallink Silja Oy 22.9.2021 10:30 EO2 Olympiaterminaali Eteläsatama
Star Tallink Silja Oy 22.9.2021 12:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 22.9.2021 14:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 22.9.2021 15:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finnmaster Finnlines Oyj 22.9.2021 15:30 Ei tiedossa Muu Vuosaari
Silja Europa Tallink Silja Oy 22.9.2021 16:00 LJ4 Länsiterminaali 1 Länsisatama
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 22.9.2021 18:00 VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Star Tallink Silja Oy 22.9.2021 18:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 22.9.2021 19:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 22.9.2021 21:00 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 22.9.2021 21:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Star Tallink Silja Oy 23.9.2021 00:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Delphis Finland Cosco Shipping Lines (Europe) GmbH 23.9.2021 06:00 VD4 Steveco/MLT (D-laiturit) Vuosaari
Finnpulp Finnlines Oyj 23.9.2021 06:45 Ei tiedossa Muu Vuosaari
Finnhawk Finnlines Oyj 23.9.2021 06:45 Ei tiedossa Muu Vuosaari
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 23.9.2021 07:00 VA8 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Eira ESL Shipping Oy 23.9.2021 08:00 SHB Hiililiikenne Vuosaari
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 23.9.2021 08:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finnstar Finnlines Oyj 23.9.2021 09:00 Ei tiedossa Muu Vuosaari
Viking XPRS Viking Line Abp 23.9.2021 09:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Megastar Tallink Silja Oy 23.9.2021 09:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Silja Symphony Tallink Silja Oy 23.9.2021 10:30 EO2 Olympiaterminaali Eteläsatama
Star Tallink Silja Oy 23.9.2021 12:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 23.9.2021 14:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 23.9.2021 15:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Silja Europa Tallink Silja Oy 23.9.2021 16:00 LJ4 Länsiterminaali 1 Länsisatama
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 23.9.2021 18:00 VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Star Tallink Silja Oy 23.9.2021 18:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 23.9.2021 19:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 23.9.2021 21:00 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 23.9.2021 21:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Star Tallink Silja Oy 24.9.2021 00:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 24.9.2021 06:45 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 24.9.2021 07:00 VA8 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 24.9.2021 08:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finnmaid Finnlines Oyj 24.9.2021 09:00 Ei tiedossa Muu Vuosaari
Megastar Tallink Silja Oy 24.9.2021 09:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Gabriella Viking Line Abp 24.9.2021 10:10 EK6 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Silja Serenade Tallink Silja Oy 24.9.2021 10:30 EO2 Olympiaterminaali Eteläsatama
Star Tallink Silja Oy 24.9.2021 12:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 24.9.2021 13:15 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 24.9.2021 14:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 24.9.2021 15:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Tiedot tulevat kansallisesta merenkulun tietojärjestelmästä, Portnetista. Helsingin Satama ei vastaa Portnetin tietosisällöstä.