Ankommande och avgående fartyg

Uppdaterad 1.7.2022 01:58:01
Ankomst tid Fartyg Rederi Avgångshamn Terminal
1.7.2022 06:45 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
1.7.2022 07:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
1.7.2022 08:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
1.7.2022 09:15 Finnlady Finnlines Oyj Travemünde Finnsteve RORO (kajen C, F och G)
1.7.2022 09:15 Gabriella Viking Line Abp Mariehamn / Stockholm Skatuddens terminal
1.7.2022 09:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
1.7.2022 10:30 Silja Serenade Tallink Silja Oy Mariehamn / Stockholm Olympiaterminalen
1.7.2022 12:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
1.7.2022 13:15 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
1.7.2022 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
1.7.2022 15:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
1.7.2022 16:00 Silja Europa Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
1.7.2022 16:50 Gabriella Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
1.7.2022 18:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
1.7.2022 18:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
1.7.2022 20:00 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
1.7.2022 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
1.7.2022 21:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
2.7.2022 00:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
2.7.2022 07:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
2.7.2022 08:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
2.7.2022 09:15 Finnmaid Finnlines Oyj Travemünde Annan
2.7.2022 09:15 Amorella Viking Line Abp Mariehamn / Stockholm Skatuddens terminal
2.7.2022 09:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
2.7.2022 10:30 Silja Symphony Tallink Silja Oy Mariehamn / Stockholm Olympiaterminalen
2.7.2022 10:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
2.7.2022 12:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
2.7.2022 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
2.7.2022 15:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
2.7.2022 16:00 Silja Europa Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
2.7.2022 16:50 Amorella Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
2.7.2022 18:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
2.7.2022 20:15 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
2.7.2022 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
2.7.2022 21:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
3.7.2022 00:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
3.7.2022 09:15 Gabriella Viking Line Abp Mariehamn / Stockholm Skatuddens terminal
3.7.2022 09:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
3.7.2022 10:00 Finnstar Finnlines Oyj Travemünde Annan
3.7.2022 10:30 Silja Serenade Tallink Silja Oy Mariehamn / Stockholm Olympiaterminalen
3.7.2022 10:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
3.7.2022 12:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
3.7.2022 13:00 Silja Europa Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
3.7.2022 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
3.7.2022 15:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
3.7.2022 16:50 Gabriella Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
3.7.2022 18:00 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
3.7.2022 18:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
3.7.2022 18:45 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
3.7.2022 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
3.7.2022 21:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
4.7.2022 00:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
4.7.2022 00:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
4.7.2022 02:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
4.7.2022 08:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
4.7.2022 09:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
4.7.2022 09:15 Finnlady Finnlines Oyj Travemünde Annan
4.7.2022 09:15 Amorella Viking Line Abp Mariehamn / Stockholm Skatuddens terminal
4.7.2022 09:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
4.7.2022 10:30 Silja Symphony Tallink Silja Oy Mariehamn / Stockholm Olympiaterminalen
4.7.2022 10:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
4.7.2022 12:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
4.7.2022 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
4.7.2022 15:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
4.7.2022 16:50 Amorella Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
4.7.2022 18:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
4.7.2022 18:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
4.7.2022 20:15 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
4.7.2022 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
4.7.2022 21:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
5.7.2022 00:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
5.7.2022 07:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
5.7.2022 08:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
5.7.2022 09:15 Finnmaid Finnlines Oyj Travemünde Annan
5.7.2022 09:15 Gabriella Viking Line Abp Mariehamn / Stockholm Skatuddens terminal
5.7.2022 09:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
5.7.2022 10:30 Silja Serenade Tallink Silja Oy Mariehamn / Stockholm Olympiaterminalen
5.7.2022 10:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
5.7.2022 12:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
5.7.2022 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
5.7.2022 15:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
5.7.2022 16:00 Silja Europa Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
5.7.2022 16:50 Gabriella Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
5.7.2022 18:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
5.7.2022 18:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
5.7.2022 20:15 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
5.7.2022 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
5.7.2022 21:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.7.2022 01:00 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.7.2022 07:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
6.7.2022 08:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.7.2022 09:15 Finnstar Finnlines Oyj Travemünde Annan
6.7.2022 09:15 Amorella Viking Line Abp Mariehamn / Stockholm Skatuddens terminal
6.7.2022 09:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.7.2022 10:30 Silja Symphony Tallink Silja Oy Mariehamn / Stockholm Olympiaterminalen
6.7.2022 10:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
6.7.2022 12:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.7.2022 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.7.2022 15:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.7.2022 16:00 Silja Europa Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.7.2022 16:50 Amorella Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
6.7.2022 18:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
6.7.2022 18:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.7.2022 20:15 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
6.7.2022 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.7.2022 21:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.7.2022 00:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.7.2022 07:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
7.7.2022 08:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.7.2022 09:15 Gabriella Viking Line Abp Mariehamn / Stockholm Skatuddens terminal
7.7.2022 09:15 Finnlady Finnlines Oyj Travemünde Annan
7.7.2022 09:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.7.2022 10:30 Silja Serenade Tallink Silja Oy Mariehamn / Stockholm Olympiaterminalen
7.7.2022 10:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
7.7.2022 12:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.7.2022 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.7.2022 15:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.7.2022 16:00 Silja Europa Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.7.2022 16:50 Gabriella Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
7.7.2022 18:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
7.7.2022 18:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.7.2022 20:15 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
7.7.2022 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.7.2022 21:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
8.7.2022 00:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
Uppdaterad 1.7.2022 01:58:01
Avgångstid Fartyg Rederi Destinationshamn Terminal
1.7.2022 07:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
1.7.2022 07:45 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
1.7.2022 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
1.7.2022 10:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
1.7.2022 10:30 Gabriella Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
1.7.2022 11:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
1.7.2022 13:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
1.7.2022 14:15 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
1.7.2022 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
1.7.2022 16:15 Finnlady Finnlines Oyj Travemünde Finnsteve RORO (kajen C, F och G)
1.7.2022 16:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
1.7.2022 17:00 Silja Serenade Tallink Silja Oy Mariehamn / Stockholm Olympiaterminalen
1.7.2022 18:10 Gabriella Viking Line Abp Mariehamn / Stockholm Skatuddens terminal
1.7.2022 18:30 Silja Europa Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
1.7.2022 19:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
1.7.2022 19:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
1.7.2022 21:00 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
1.7.2022 21:40 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
1.7.2022 22:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
2.7.2022 07:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
2.7.2022 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
2.7.2022 10:30 Amorella Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
2.7.2022 10:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
2.7.2022 11:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
2.7.2022 11:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
2.7.2022 13:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
2.7.2022 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
2.7.2022 16:15 Finnmaid Finnlines Oyj Travemünde Annan
2.7.2022 16:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
2.7.2022 17:00 Silja Symphony Tallink Silja Oy Mariehamn / Stockholm Olympiaterminalen
2.7.2022 18:10 Amorella Viking Line Abp Mariehamn / Stockholm Skatuddens terminal
2.7.2022 18:30 Silja Europa Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
2.7.2022 19:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
2.7.2022 21:15 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
2.7.2022 22:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
3.7.2022 07:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
3.7.2022 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
3.7.2022 10:30 Gabriella Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
3.7.2022 10:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
3.7.2022 11:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
3.7.2022 13:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
3.7.2022 15:00 Finnstar Finnlines Oyj Travemünde Annan
3.7.2022 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
3.7.2022 15:45 Silja Europa Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
3.7.2022 16:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
3.7.2022 17:00 Silja Serenade Tallink Silja Oy Mariehamn / Stockholm Olympiaterminalen
3.7.2022 18:10 Gabriella Viking Line Abp Mariehamn / Stockholm Skatuddens terminal
3.7.2022 19:00 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
3.7.2022 19:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
3.7.2022 19:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
3.7.2022 21:40 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
3.7.2022 22:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
4.7.2022 01:00 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
4.7.2022 02:45 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
4.7.2022 07:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
4.7.2022 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
4.7.2022 10:30 Amorella Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
4.7.2022 10:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
4.7.2022 11:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
4.7.2022 11:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
4.7.2022 13:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
4.7.2022 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
4.7.2022 16:15 Finnlady Finnlines Oyj Travemünde Annan
4.7.2022 16:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
4.7.2022 17:00 Silja Symphony Tallink Silja Oy Mariehamn / Stockholm Olympiaterminalen
4.7.2022 18:10 Amorella Viking Line Abp Mariehamn / Stockholm Skatuddens terminal
4.7.2022 19:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
4.7.2022 19:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
4.7.2022 21:15 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
4.7.2022 21:40 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
4.7.2022 22:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
5.7.2022 07:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
5.7.2022 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
5.7.2022 10:30 Gabriella Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
5.7.2022 10:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
5.7.2022 11:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
5.7.2022 11:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
5.7.2022 13:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
5.7.2022 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
5.7.2022 16:15 Finnmaid Finnlines Oyj Travemünde Annan
5.7.2022 16:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
5.7.2022 17:00 Silja Serenade Tallink Silja Oy Mariehamn / Stockholm Olympiaterminalen
5.7.2022 18:10 Gabriella Viking Line Abp Mariehamn / Stockholm Skatuddens terminal
5.7.2022 18:30 Silja Europa Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
5.7.2022 19:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
5.7.2022 19:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
5.7.2022 21:15 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
5.7.2022 21:40 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
5.7.2022 23:00 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.7.2022 07:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.7.2022 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.7.2022 10:30 Amorella Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
6.7.2022 10:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.7.2022 11:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
6.7.2022 11:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
6.7.2022 13:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.7.2022 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.7.2022 16:15 Finnstar Finnlines Oyj Travemünde Annan
6.7.2022 16:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.7.2022 17:00 Silja Symphony Tallink Silja Oy Mariehamn / Stockholm Olympiaterminalen
6.7.2022 18:10 Amorella Viking Line Abp Mariehamn / Stockholm Skatuddens terminal
6.7.2022 18:30 Silja Europa Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.7.2022 19:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
6.7.2022 19:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.7.2022 21:15 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
6.7.2022 21:40 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
6.7.2022 22:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.7.2022 07:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.7.2022 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.7.2022 10:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.7.2022 10:30 Gabriella Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
7.7.2022 11:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
7.7.2022 11:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
7.7.2022 13:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.7.2022 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.7.2022 16:15 Finnlady Finnlines Oyj Travemünde Annan
7.7.2022 16:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.7.2022 17:00 Silja Serenade Tallink Silja Oy Mariehamn / Stockholm Olympiaterminalen
7.7.2022 18:10 Gabriella Viking Line Abp Mariehamn / Stockholm Skatuddens terminal
7.7.2022 18:30 Silja Europa Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.7.2022 19:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Kajen A
7.7.2022 19:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.7.2022 21:15 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinn Skatuddens terminal
7.7.2022 21:40 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinn Västra Terminalen 2
7.7.2022 22:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
8.7.2022 07:30 Star Tallink Silja Oy Tallinn Västra Terminalen 2
Informationen är preliminär.