Ankommande och avgående fartyg

Uppdaterad 1.7.2022 01:13:00
Fartyg Rederi Ankomst tid Berth Terminal Hamn Avgångstid Destination
Escape Cosco Shipping Lines (Europe) GmbH 29.6.2022 20:16 VDA Steveco/MLT (Kajen D) Nordsjö 1.7.2022 19:00 Gdansk
Haaga ESL Shipping Oy 29.6.2022 20:45 SHB Hiililiikenne Nordsjö 1.7.2022 16:00 Rotterdam
Nordic Italia Unifeeder A/S 30.6.2022 20:16 VD4 Steveco/MLT (Kajen D) Nordsjö 3.7.2022 23:00 Bremerhaven
Regal Star Tallink Silja Oy 30.6.2022 22:00 VA6 Kajen A Nordsjö 30.6.2022 23:59 Muuga
Star Tallink Silja Oy 1.7.2022 00:32 LJ7 Västra Terminalen 2 Västra hamnen 1.7.2022 07:30 Tallinn
Uppdaterad 1.7.2022 01:13:01
Fartyg Rederi Ankomst tid Från Berth Terminal Hamn
Finnpulp Finnlines Oyj 1.7.2022 06:45 Travemünde VG6 Finnsteve RORO (kajen C, F och G) Vuosaari
Viking XPRS Viking Line Abp 1.7.2022 06:45 Tallinn EK7 Skatuddens terminal South Harbour
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 1.7.2022 07:00 Muuga VA7 Kajen A Vuosaari
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 1.7.2022 08:15 Tallinn LJ8 Västra Terminalen 2 West Harbour
Finnlady Finnlines Oyj 1.7.2022 09:15 Travemünde VC2 Finnsteve RORO (kajen C, F och G) Vuosaari
Gabriella Viking Line Abp 1.7.2022 09:15 Mariehamn / Stockholm EK6 Skatuddens terminal South Harbour
Megastar Tallink Silja Oy 1.7.2022 09:30 Tallinn LJ7 Västra Terminalen 2 West Harbour
Silja Serenade Tallink Silja Oy 1.7.2022 10:30 Mariehamn / Stockholm EO2 Olympiaterminalen South Harbour
Regal Star Tallink Silja Oy 1.7.2022 10:30 Muuga VA6 Kajen A Vuosaari
Star Tallink Silja Oy 1.7.2022 12:30 Tallinn LJ7 Västra Terminalen 2 West Harbour
Viking XPRS Viking Line Abp 1.7.2022 13:15 Tallinn EK7 Skatuddens terminal South Harbour
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 1.7.2022 14:15 Tallinn LJ8 Västra Terminalen 2 West Harbour
Megastar Tallink Silja Oy 1.7.2022 15:30 Tallinn LJ7 Västra Terminalen 2 West Harbour
Silja Europa Tallink Silja Oy 1.7.2022 16:00 Tallinn LJ6 Västra Terminalen 2 West Harbour
Gabriella Viking Line Abp 1.7.2022 16:50 Tallinn EK6 Skatuddens terminal South Harbour
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 1.7.2022 18:00 Muuga VA6 Kajen A Vuosaari
Star Tallink Silja Oy 1.7.2022 18:30 Tallinn LJ7 Västra Terminalen 2 West Harbour
Viking XPRS Viking Line Abp 1.7.2022 20:00 Tallinn EK7 Skatuddens terminal South Harbour
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 1.7.2022 21:00 Tallinn LJ8 Västra Terminalen 2 West Harbour
Megastar Tallink Silja Oy 1.7.2022 21:30 Tallinn LJ7 Västra Terminalen 2 West Harbour
Regal Star Tallink Silja Oy 1.7.2022 22:00 Muuga VA6 Kajen A Vuosaari
Star Tallink Silja Oy 2.7.2022 00:30 Tallinn LJ7 Västra Terminalen 2 West Harbour
Lady Hestia WIJNNE & BARENDS' 2.7.2022 02:00 Kotka LOV2 Port of Loviisa
Baltic Fulmar X-Press Container Lines 2.7.2022 06:00 Kotka VDA Steveco/MLT (Kajen D) Vuosaari
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 2.7.2022 07:00 Muuga VA7 Kajen A Vuosaari
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 2.7.2022 08:15 Tallinn LJ8 Västra Terminalen 2 West Harbour
Finnmaid Finnlines Oyj 2.7.2022 09:15 Travemünde Ei tiedossa Annan Vuosaari
Amorella Viking Line Abp 2.7.2022 09:15 Mariehamn / Stockholm EK6 Skatuddens terminal South Harbour
Megastar Tallink Silja Oy 2.7.2022 09:30 Tallinn LJ7 Västra Terminalen 2 West Harbour
Silja Symphony Tallink Silja Oy 2.7.2022 10:30 Mariehamn / Stockholm EO2 Olympiaterminalen South Harbour
Viking XPRS Viking Line Abp 2.7.2022 10:30 Tallinn EK7 Skatuddens terminal South Harbour
Star Tallink Silja Oy 2.7.2022 12:30 Tallinn LJ7 Västra Terminalen 2 West Harbour
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 2.7.2022 14:15 Tallinn LJ8 Västra Terminalen 2 West Harbour
Megastar Tallink Silja Oy 2.7.2022 15:30 Tallinn LJ7 Västra Terminalen 2 West Harbour
Silja Europa Tallink Silja Oy 2.7.2022 16:00 Tallinn LJ6 Västra Terminalen 2 West Harbour
Amorella Viking Line Abp 2.7.2022 16:50 Tallinn EK6 Skatuddens terminal South Harbour
Star Tallink Silja Oy 2.7.2022 18:30 Tallinn LJ7 Västra Terminalen 2 West Harbour
Viking XPRS Viking Line Abp 2.7.2022 20:15 Tallinn EK7 Skatuddens terminal South Harbour
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 2.7.2022 21:00 Tallinn LJ8 Västra Terminalen 2 West Harbour
Megastar Tallink Silja Oy 2.7.2022 21:30 Tallinn LJ7 Västra Terminalen 2 West Harbour
Star Tallink Silja Oy 3.7.2022 00:30 Tallinn LJ7 Västra Terminalen 2 West Harbour
Nathalie Meriaura Oy 3.7.2022 06:00 Klaipeda LOV1 Port of Loviisa
Gabriella Viking Line Abp 3.7.2022 09:15 Mariehamn / Stockholm EK6 Skatuddens terminal South Harbour
Megastar Tallink Silja Oy 3.7.2022 09:30 Tallinn LJ7 Västra Terminalen 2 West Harbour
Finnstar Finnlines Oyj 3.7.2022 10:00 Travemünde Ei tiedossa Annan Vuosaari
Silja Serenade Tallink Silja Oy 3.7.2022 10:30 Mariehamn / Stockholm EO2 Olympiaterminalen South Harbour
Viking XPRS Viking Line Abp 3.7.2022 10:30 Tallinn EK7 Skatuddens terminal South Harbour
Star Tallink Silja Oy 3.7.2022 12:30 Tallinn LJ7 Västra Terminalen 2 West Harbour
Silja Europa Tallink Silja Oy 3.7.2022 13:00 Tallinn LJ6 Västra Terminalen 2 West Harbour
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 3.7.2022 14:15 Tallinn LJ8 Västra Terminalen 2 West Harbour
Megastar Tallink Silja Oy 3.7.2022 15:30 Tallinn LJ7 Västra Terminalen 2 West Harbour
Gabriella Viking Line Abp 3.7.2022 16:50 Tallinn EK6 Skatuddens terminal South Harbour
Viking XPRS Viking Line Abp 3.7.2022 18:00 Tallinn EK7 Skatuddens terminal South Harbour
Star Tallink Silja Oy 3.7.2022 18:30 Tallinn LJ7 Västra Terminalen 2 West Harbour
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 3.7.2022 18:45 Muuga VA6 Kajen A Vuosaari
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 3.7.2022 21:00 Tallinn LJ8 Västra Terminalen 2 West Harbour
Megastar Tallink Silja Oy 3.7.2022 21:30 Tallinn LJ7 Västra Terminalen 2 West Harbour
Containerships Nord Containerships - CMA CGM GmbH 3.7.2022 23:00 Rotterdam VDC Steveco/MLT (Kajen D) Vuosaari
Viking XPRS Viking Line Abp 4.7.2022 00:30 Tallinn EK7 Skatuddens terminal South Harbour
Star Tallink Silja Oy 4.7.2022 00:30 Tallinn LJ7 Västra Terminalen 2 West Harbour
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 4.7.2022 02:15 Muuga VA7 Kajen A Vuosaari
Elbstar Unifeeder A/S 4.7.2022 05:00 Rotterdam VD4 Steveco/MLT (Kajen D) Vuosaari
Crystalwater Marine Energy Solutions OÃ? 4.7.2022 06:45 Tallinn VG6 Finnsteve RORO (kajen C, F och G) Vuosaari
Empire Hapag-Lloyd AG 4.7.2022 06:45 Gdynia VEA Finnsteve (kajen E + kajen VGA) Vuosaari
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 4.7.2022 08:15 Tallinn LJ8 Västra Terminalen 2 West Harbour
Amorella Viking Line Abp 4.7.2022 09:15 Mariehamn / Stockholm EK6 Skatuddens terminal South Harbour
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 4.7.2022 09:15 Muuga VA7 Kajen A Vuosaari
Finnlady Finnlines Oyj 4.7.2022 09:15 Travemünde Ei tiedossa Annan Vuosaari
Megastar Tallink Silja Oy 4.7.2022 09:30 Tallinn LJ7 Västra Terminalen 2 West Harbour
Silja Symphony Tallink Silja Oy 4.7.2022 10:30 Mariehamn / Stockholm EO2 Olympiaterminalen South Harbour
Viking XPRS Viking Line Abp 4.7.2022 10:30 Tallinn EK7 Skatuddens terminal South Harbour
Star Tallink Silja Oy 4.7.2022 12:30 Tallinn LJ7 Västra Terminalen 2 West Harbour
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 4.7.2022 14:15 Tallinn LJ8 Västra Terminalen 2 West Harbour
Megastar Tallink Silja Oy 4.7.2022 15:30 Tallinn LJ7 Västra Terminalen 2 West Harbour
Amorella Viking Line Abp 4.7.2022 16:50 Tallinn EK6 Skatuddens terminal South Harbour
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 4.7.2022 18:00 Muuga VA6 Kajen A Vuosaari
Star Tallink Silja Oy 4.7.2022 18:30 Tallinn LJ7 Västra Terminalen 2 West Harbour
Viking XPRS Viking Line Abp 4.7.2022 20:15 Tallinn EK7 Skatuddens terminal South Harbour
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 4.7.2022 21:00 Tallinn LJ8 Västra Terminalen 2 West Harbour
Megastar Tallink Silja Oy 4.7.2022 21:30 Tallinn LJ7 Västra Terminalen 2 West Harbour
Star Tallink Silja Oy 5.7.2022 00:30 Tallinn LJ7 Västra Terminalen 2 West Harbour
Violetta MSC Finland Oy 5.7.2022 05:45 Klaipeda VEC Finnsteve (kajen E + kajen VGA) Vuosaari
Nordica X-Press Container Lines 5.7.2022 06:00 Rotterdam Ei tiedossa Annan Vuosaari
Finnsky Finnlines Oyj 5.7.2022 06:45 Travemünde Ei tiedossa Annan Vuosaari
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 5.7.2022 07:00 Muuga VA7 Kajen A Vuosaari
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 5.7.2022 08:15 Tallinn LJ8 Västra Terminalen 2 West Harbour
Finnmaid Finnlines Oyj 5.7.2022 09:15 Travemünde Ei tiedossa Annan Vuosaari
Gabriella Viking Line Abp 5.7.2022 09:15 Mariehamn / Stockholm EK6 Skatuddens terminal South Harbour
Megastar Tallink Silja Oy 5.7.2022 09:30 Tallinn LJ7 Västra Terminalen 2 West Harbour
Silja Serenade Tallink Silja Oy 5.7.2022 10:30 Mariehamn / Stockholm EO2 Olympiaterminalen South Harbour
Viking XPRS Viking Line Abp 5.7.2022 10:30 Tallinn EK7 Skatuddens terminal South Harbour
Star Tallink Silja Oy 5.7.2022 12:30 Tallinn LJ7 Västra Terminalen 2 West Harbour
Containerships VI Containerships - CMA CGM GmbH 5.7.2022 14:00 Rotterdam VDC Steveco/MLT (Kajen D) Vuosaari
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 5.7.2022 14:15 Tallinn LJ8 Västra Terminalen 2 West Harbour
Megastar Tallink Silja Oy 5.7.2022 15:30 Tallinn LJ7 Västra Terminalen 2 West Harbour
Silja Europa Tallink Silja Oy 5.7.2022 16:00 Tallinn LJ6 Västra Terminalen 2 West Harbour
Elbwater Unifeeder A/S 5.7.2022 16:00 Bremerhaven VD4 Steveco/MLT (Kajen D) Vuosaari
Gabriella Viking Line Abp 5.7.2022 16:50 Tallinn EK6 Skatuddens terminal South Harbour
Finntide Finnlines Oyj 5.7.2022 17:00 Kotka Ei tiedossa Annan Vuosaari
Finntide Finnlines Oyj 5.7.2022 17:00 Kotka Ei tiedossa Annan Vuosaari
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 5.7.2022 18:00 Muuga VA8 Kajen A Vuosaari
Star Tallink Silja Oy 5.7.2022 18:30 Tallinn LJ7 Västra Terminalen 2 West Harbour
Viking XPRS Viking Line Abp 5.7.2022 20:15 Tallinn EK7 Skatuddens terminal South Harbour
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 5.7.2022 21:00 Tallinn LJ8 Västra Terminalen 2 West Harbour
Megastar Tallink Silja Oy 5.7.2022 21:30 Tallinn LJ7 Västra Terminalen 2 West Harbour
Star Tallink Silja Oy 6.7.2022 01:00 Tallinn LJ7 Västra Terminalen 2 West Harbour
Bernhard Schepers Unifeeder A/S 6.7.2022 06:00 Hamburg VD4 Steveco/MLT (Kajen D) Vuosaari
Delphis Finland Cosco Shipping Lines (Europe) GmbH 6.7.2022 06:00 Kotka VD4 Steveco/MLT (Kajen D) Vuosaari
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 6.7.2022 07:00 Muuga VA7 Kajen A Vuosaari
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 6.7.2022 08:15 Tallinn LJ8 Västra Terminalen 2 West Harbour
Finnstar Finnlines Oyj 6.7.2022 09:15 Travemünde Ei tiedossa Annan Vuosaari
Amorella Viking Line Abp 6.7.2022 09:15 Mariehamn / Stockholm EK6 Skatuddens terminal South Harbour
Megastar Tallink Silja Oy 6.7.2022 09:30 Tallinn LJ7 Västra Terminalen 2 West Harbour
Silja Symphony Tallink Silja Oy 6.7.2022 10:30 Mariehamn / Stockholm EO2 Olympiaterminalen South Harbour
Viking XPRS Viking Line Abp 6.7.2022 10:30 Tallinn EK7 Skatuddens terminal South Harbour
Star Tallink Silja Oy 6.7.2022 12:30 Tallinn LJ7 Västra Terminalen 2 West Harbour
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 6.7.2022 14:15 Tallinn LJ8 Västra Terminalen 2 West Harbour
Finnmaster Finnlines Oyj 6.7.2022 15:30 Hull Ei tiedossa Annan Vuosaari
Megastar Tallink Silja Oy 6.7.2022 15:30 Tallinn LJ7 Västra Terminalen 2 West Harbour
Silja Europa Tallink Silja Oy 6.7.2022 16:00 Tallinn LJ6 Västra Terminalen 2 West Harbour
Amorella Viking Line Abp 6.7.2022 16:50 Tallinn EK6 Skatuddens terminal South Harbour
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 6.7.2022 18:00 Muuga VA8 Kajen A Vuosaari
Star Tallink Silja Oy 6.7.2022 18:30 Tallinn LJ7 Västra Terminalen 2 West Harbour
Viking XPRS Viking Line Abp 6.7.2022 20:15 Tallinn EK7 Skatuddens terminal South Harbour
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 6.7.2022 21:00 Tallinn LJ8 Västra Terminalen 2 West Harbour
Megastar Tallink Silja Oy 6.7.2022 21:30 Tallinn LJ7 Västra Terminalen 2 West Harbour
Star Tallink Silja Oy 7.7.2022 00:30 Tallinn LJ7 Västra Terminalen 2 West Harbour
Elbstar Unifeeder A/S 7.7.2022 01:20 Sankt Petersburg VD4 Steveco/MLT (Kajen D) Vuosaari
Escape Cosco Shipping Lines (Europe) GmbH 7.7.2022 06:00 Riga VD4 Steveco/MLT (Kajen D) Vuosaari
Baltic Fulmar X-Press Container Lines 7.7.2022 06:00 Kotka Ei tiedossa Annan Vuosaari
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 7.7.2022 07:00 Muuga VA7 Kajen A Vuosaari
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 7.7.2022 08:15 Tallinn LJ8 Västra Terminalen 2 West Harbour
Finnlady Finnlines Oyj 7.7.2022 09:15 Travemünde Ei tiedossa Annan Vuosaari
Gabriella Viking Line Abp 7.7.2022 09:15 Mariehamn / Stockholm EK6 Skatuddens terminal South Harbour
Megastar Tallink Silja Oy 7.7.2022 09:30 Tallinn LJ7 Västra Terminalen 2 West Harbour
Silja Serenade Tallink Silja Oy 7.7.2022 10:30 Mariehamn / Stockholm EO2 Olympiaterminalen South Harbour
Viking XPRS Viking Line Abp 7.7.2022 10:30 Tallinn EK7 Skatuddens terminal South Harbour
Star Tallink Silja Oy 7.7.2022 12:30 Tallinn LJ7 Västra Terminalen 2 West Harbour
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 7.7.2022 14:15 Tallinn LJ8 Västra Terminalen 2 West Harbour
Conmar Gulf Unifeeder A/S 7.7.2022 14:16 Gävle VD4 Steveco/MLT (Kajen D) Vuosaari
Megastar Tallink Silja Oy 7.7.2022 15:30 Tallinn LJ7 Västra Terminalen 2 West Harbour
Silja Europa Tallink Silja Oy 7.7.2022 16:00 Tallinn LJ6 Västra Terminalen 2 West Harbour
Gabriella Viking Line Abp 7.7.2022 16:50 Tallinn EK6 Skatuddens terminal South Harbour
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 7.7.2022 18:00 Muuga VA8 Kajen A Vuosaari
Star Tallink Silja Oy 7.7.2022 18:30 Tallinn LJ7 Västra Terminalen 2 West Harbour
Viking XPRS Viking Line Abp 7.7.2022 20:15 Tallinn EK7 Skatuddens terminal South Harbour
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 7.7.2022 21:00 Tallinn LJ8 Västra Terminalen 2 West Harbour
Megastar Tallink Silja Oy 7.7.2022 21:30 Tallinn LJ7 Västra Terminalen 2 West Harbour
Star Tallink Silja Oy 8.7.2022 00:30 Tallinn LJ7 Västra Terminalen 2 West Harbour
Informationen är preliminär.