Saapuvat ja lähtevät laivat

Päivitetty 30.9.2022 09:38:02
Saapumisaika Laiva Varustamo Satama Terminaali
30.9.2022 09:15 Finnmaid Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
30.9.2022 09:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
30.9.2022 10:30 Silja Symphony Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
30.9.2022 12:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
30.9.2022 13:15 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
30.9.2022 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
30.9.2022 15:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
30.9.2022 18:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminaali
30.9.2022 18:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
30.9.2022 20:00 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
30.9.2022 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
30.9.2022 21:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
1.10.2022 00:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
1.10.2022 08:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
1.10.2022 09:15 Finnstar Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
1.10.2022 09:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
1.10.2022 09:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
1.10.2022 10:10 Gabriella Viking Line Abp Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
1.10.2022 10:30 Silja Serenade Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
1.10.2022 12:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
1.10.2022 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
1.10.2022 15:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
1.10.2022 18:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
1.10.2022 19:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
1.10.2022 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
1.10.2022 21:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
2.10.2022 00:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
2.10.2022 09:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
2.10.2022 09:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
2.10.2022 10:00 Finnlady Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
2.10.2022 10:30 Silja Symphony Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
2.10.2022 12:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
2.10.2022 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
2.10.2022 15:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
2.10.2022 18:00 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
2.10.2022 18:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
2.10.2022 18:45 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminaali
2.10.2022 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
2.10.2022 21:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
3.10.2022 00:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
3.10.2022 00:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
3.10.2022 07:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminaali
3.10.2022 08:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
3.10.2022 09:15 Finnmaid Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
3.10.2022 09:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
3.10.2022 09:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
3.10.2022 10:10 Gabriella Viking Line Abp Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
3.10.2022 10:30 Silja Serenade Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
3.10.2022 12:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
3.10.2022 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
3.10.2022 15:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
3.10.2022 18:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminaali
3.10.2022 18:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
3.10.2022 19:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
3.10.2022 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
3.10.2022 21:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
4.10.2022 00:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
4.10.2022 08:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
4.10.2022 09:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Länsiterminaali 2
4.10.2022 09:15 Finnstar Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
4.10.2022 09:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
4.10.2022 09:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
4.10.2022 10:30 Silja Symphony Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
4.10.2022 12:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
4.10.2022 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
4.10.2022 15:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
4.10.2022 18:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminaali
4.10.2022 18:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
4.10.2022 19:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
4.10.2022 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
4.10.2022 21:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
5.10.2022 01:00 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
5.10.2022 08:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
5.10.2022 09:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Länsiterminaali 2
5.10.2022 09:15 Finnlady Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
5.10.2022 09:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
5.10.2022 09:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
5.10.2022 10:10 Gabriella Viking Line Abp Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
5.10.2022 10:30 Silja Serenade Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
5.10.2022 12:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
5.10.2022 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
5.10.2022 15:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
5.10.2022 18:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminaali
5.10.2022 18:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
5.10.2022 19:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
5.10.2022 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
5.10.2022 21:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
6.10.2022 00:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
6.10.2022 08:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
6.10.2022 09:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Länsiterminaali 2
6.10.2022 09:15 Finnmaid Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
6.10.2022 09:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
6.10.2022 09:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
6.10.2022 10:30 Silja Symphony Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
6.10.2022 12:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
6.10.2022 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
6.10.2022 15:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
6.10.2022 18:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminaali
6.10.2022 18:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
6.10.2022 19:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
6.10.2022 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
6.10.2022 21:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
7.10.2022 00:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
7.10.2022 06:45 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
7.10.2022 08:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
7.10.2022 09:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Länsiterminaali 2
7.10.2022 09:15 Finnstar Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
7.10.2022 09:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
Päivitetty 30.9.2022 09:38:02
Lähtöaika Laiva Varustamo Kohdesatama Terminaali
30.9.2022 10:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
30.9.2022 11:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vapaa RORO-paikka (A-laituri)
30.9.2022 13:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
30.9.2022 14:15 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
30.9.2022 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
30.9.2022 16:15 Finnmaid Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
30.9.2022 16:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
30.9.2022 17:00 Silja Symphony Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
30.9.2022 19:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
30.9.2022 19:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
30.9.2022 21:00 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
30.9.2022 21:40 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
30.9.2022 22:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
1.10.2022 07:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
1.10.2022 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
1.10.2022 10:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
1.10.2022 10:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
1.10.2022 13:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
1.10.2022 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
1.10.2022 16:15 Finnstar Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
1.10.2022 16:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
1.10.2022 17:00 Silja Serenade Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
1.10.2022 17:15 Gabriella Viking Line Abp Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
1.10.2022 19:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
1.10.2022 20:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
1.10.2022 22:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
2.10.2022 07:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
2.10.2022 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
2.10.2022 10:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
2.10.2022 10:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
2.10.2022 13:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
2.10.2022 15:00 Finnlady Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
2.10.2022 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
2.10.2022 16:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
2.10.2022 17:00 Silja Symphony Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
2.10.2022 19:00 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
2.10.2022 19:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
2.10.2022 19:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
2.10.2022 21:40 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
2.10.2022 22:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
3.10.2022 01:00 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
3.10.2022 07:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
3.10.2022 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
3.10.2022 10:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
3.10.2022 10:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
3.10.2022 11:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
3.10.2022 13:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
3.10.2022 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
3.10.2022 16:15 Finnmaid Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
3.10.2022 16:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
3.10.2022 17:00 Silja Serenade Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
3.10.2022 17:15 Gabriella Viking Line Abp Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
3.10.2022 19:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
3.10.2022 19:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
3.10.2022 20:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
3.10.2022 21:40 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
3.10.2022 22:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
4.10.2022 07:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
4.10.2022 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
4.10.2022 10:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
4.10.2022 10:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
4.10.2022 11:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Länsiterminaali 2
4.10.2022 13:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
4.10.2022 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
4.10.2022 16:15 Finnstar Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
4.10.2022 16:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
4.10.2022 17:00 Silja Symphony Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
4.10.2022 19:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
4.10.2022 19:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
4.10.2022 20:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
4.10.2022 21:40 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
4.10.2022 23:00 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
5.10.2022 07:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
5.10.2022 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
5.10.2022 10:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
5.10.2022 10:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
5.10.2022 11:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Länsiterminaali 2
5.10.2022 13:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
5.10.2022 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
5.10.2022 16:15 Finnlady Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
5.10.2022 16:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
5.10.2022 17:00 Silja Serenade Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
5.10.2022 17:15 Gabriella Viking Line Abp Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
5.10.2022 19:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
5.10.2022 19:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
5.10.2022 20:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
5.10.2022 21:40 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
5.10.2022 22:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
6.10.2022 07:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
6.10.2022 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
6.10.2022 10:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
6.10.2022 10:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
6.10.2022 11:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Länsiterminaali 2
6.10.2022 13:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
6.10.2022 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
6.10.2022 16:15 Finnmaid Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
6.10.2022 16:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
6.10.2022 17:00 Silja Symphony Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
6.10.2022 19:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
6.10.2022 19:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
6.10.2022 20:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
6.10.2022 21:40 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
6.10.2022 22:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
7.10.2022 07:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
7.10.2022 07:45 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
7.10.2022 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
7.10.2022 10:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
7.10.2022 11:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Länsiterminaali 2
7.10.2022 16:15 Finnstar Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
Tiedot tulevat kansallisesta merenkulun tietojärjestelmästä, Portnetista. Helsingin Satama ei vastaa Portnetin tietosisällöstä.