Saapuvat ja lähtevät laivat

Päivitetty 3.12.2021 03:13:02
Saapumisaika Laiva Varustamo Satama Terminaali
3.12.2021 06:45 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
3.12.2021 07:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Tallinna Hansaterminaali
3.12.2021 08:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
3.12.2021 09:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
3.12.2021 10:10 Gabriella Viking Line Abp Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
3.12.2021 10:30 Silja Serenade Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
3.12.2021 10:30 Sea Wind Tallink Silja Oy Muuga Hansaterminaali
3.12.2021 12:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
3.12.2021 13:00 Finnlady Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
3.12.2021 13:15 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
3.12.2021 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
3.12.2021 15:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
3.12.2021 16:00 Silja Europa Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
3.12.2021 18:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminaali
3.12.2021 18:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
3.12.2021 20:00 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
3.12.2021 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
3.12.2021 21:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
3.12.2021 22:00 Sea Wind Tallink Silja Oy Muuga Hansaterminaali
4.12.2021 00:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
4.12.2021 08:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
4.12.2021 09:15 Finnstar Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
4.12.2021 09:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
4.12.2021 09:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
4.12.2021 10:30 Silja Symphony Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
4.12.2021 12:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
4.12.2021 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
4.12.2021 15:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
4.12.2021 16:00 Silja Europa Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
4.12.2021 18:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
4.12.2021 19:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
4.12.2021 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
4.12.2021 21:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
5.12.2021 09:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
5.12.2021 10:00 Finnmaid Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
5.12.2021 10:30 Silja Serenade Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
5.12.2021 12:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
5.12.2021 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
5.12.2021 15:15 Gabriella Viking Line Abp Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
5.12.2021 15:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
5.12.2021 16:00 Silja Europa Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
5.12.2021 18:00 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
5.12.2021 18:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
5.12.2021 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
5.12.2021 21:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
5.12.2021 22:00 Sea Wind Tallink Silja Oy Muuga Hansaterminaali
6.12.2021 00:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
6.12.2021 00:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
6.12.2021 08:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
6.12.2021 09:15 Finnlady Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
6.12.2021 09:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
6.12.2021 09:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
6.12.2021 10:30 Sea Wind Tallink Silja Oy Muuga Hansaterminaali
6.12.2021 10:30 Silja Symphony Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
6.12.2021 12:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
6.12.2021 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
6.12.2021 15:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
6.12.2021 16:00 Silja Europa Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
6.12.2021 18:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminaali
6.12.2021 18:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
6.12.2021 19:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
6.12.2021 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
6.12.2021 21:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
6.12.2021 22:00 Sea Wind Tallink Silja Oy Muuga Hansaterminaali
7.12.2021 00:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
7.12.2021 02:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminaali
7.12.2021 08:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
7.12.2021 09:15 Finnstar Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
7.12.2021 09:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminaali
7.12.2021 09:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
7.12.2021 09:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
7.12.2021 10:10 Gabriella Viking Line Abp Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
7.12.2021 10:30 Silja Serenade Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
7.12.2021 10:30 Sea Wind Tallink Silja Oy Muuga Hansaterminaali
7.12.2021 12:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
7.12.2021 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
7.12.2021 15:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
7.12.2021 16:00 Silja Europa Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
7.12.2021 18:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminaali
7.12.2021 18:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
7.12.2021 19:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
7.12.2021 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
7.12.2021 21:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
7.12.2021 22:00 Sea Wind Tallink Silja Oy Muuga Hansaterminaali
8.12.2021 00:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
8.12.2021 02:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminaali
8.12.2021 08:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
8.12.2021 09:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminaali
8.12.2021 09:15 Finnmaid Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
8.12.2021 09:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
8.12.2021 09:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
8.12.2021 10:30 Sea Wind Tallink Silja Oy Muuga Hansaterminaali
8.12.2021 10:30 Silja Symphony Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
8.12.2021 12:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
8.12.2021 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
8.12.2021 15:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
8.12.2021 16:00 Silja Europa Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
8.12.2021 18:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminaali
8.12.2021 18:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
8.12.2021 19:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
8.12.2021 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
8.12.2021 21:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
8.12.2021 22:00 Sea Wind Tallink Silja Oy Muuga Hansaterminaali
9.12.2021 00:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
9.12.2021 07:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminaali
9.12.2021 08:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
9.12.2021 09:15 Finnlady Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
9.12.2021 09:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
9.12.2021 09:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
9.12.2021 10:10 Gabriella Viking Line Abp Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
9.12.2021 10:30 Silja Serenade Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
9.12.2021 10:30 Sea Wind Tallink Silja Oy Muuga Hansaterminaali
9.12.2021 12:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
9.12.2021 14:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
9.12.2021 15:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
9.12.2021 16:00 Silja Europa Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
9.12.2021 18:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Hansaterminaali
9.12.2021 18:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
9.12.2021 19:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
9.12.2021 21:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
9.12.2021 21:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
9.12.2021 22:00 Sea Wind Tallink Silja Oy Muuga Hansaterminaali
10.12.2021 00:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
Päivitetty 3.12.2021 03:13:02
Lähtöaika Laiva Varustamo Kohdesatama Terminaali
3.12.2021 07:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
3.12.2021 07:45 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
3.12.2021 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
3.12.2021 10:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
3.12.2021 11:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Tallinna Vuosaari Muuga check-in
3.12.2021 13:00 Sea Wind Tallink Silja Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
3.12.2021 13:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
3.12.2021 14:15 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
3.12.2021 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
3.12.2021 16:30 Gabriella Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
3.12.2021 16:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
3.12.2021 17:00 Silja Serenade Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
3.12.2021 17:00 Finnlady Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
3.12.2021 18:30 Silja Europa Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
3.12.2021 19:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
3.12.2021 19:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
3.12.2021 21:00 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
3.12.2021 21:40 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
3.12.2021 22:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
3.12.2021 23:30 Sea Wind Tallink Silja Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
4.12.2021 07:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
4.12.2021 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
4.12.2021 10:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
4.12.2021 10:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
4.12.2021 13:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
4.12.2021 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
4.12.2021 16:15 Finnstar Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
4.12.2021 16:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
4.12.2021 17:00 Silja Symphony Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
4.12.2021 18:30 Silja Europa Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
4.12.2021 19:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
4.12.2021 20:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
5.12.2021 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
5.12.2021 10:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
5.12.2021 10:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
5.12.2021 13:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
5.12.2021 15:00 Finnmaid Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
5.12.2021 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
5.12.2021 16:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
5.12.2021 17:00 Silja Serenade Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
5.12.2021 17:15 Gabriella Viking Line Abp Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
5.12.2021 18:30 Silja Europa Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
5.12.2021 19:00 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
5.12.2021 19:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
5.12.2021 21:40 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
5.12.2021 22:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
5.12.2021 23:30 Sea Wind Tallink Silja Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
6.12.2021 01:00 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
6.12.2021 07:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
6.12.2021 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
6.12.2021 10:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
6.12.2021 13:00 Sea Wind Tallink Silja Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
6.12.2021 13:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
6.12.2021 13:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
6.12.2021 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
6.12.2021 16:15 Finnlady Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
6.12.2021 16:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
6.12.2021 17:00 Silja Symphony Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
6.12.2021 18:30 Silja Europa Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
6.12.2021 19:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
6.12.2021 19:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
6.12.2021 20:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
6.12.2021 21:40 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
6.12.2021 22:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
6.12.2021 23:30 Sea Wind Tallink Silja Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
7.12.2021 02:45 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
7.12.2021 07:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
7.12.2021 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
7.12.2021 10:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
7.12.2021 11:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
7.12.2021 13:00 Sea Wind Tallink Silja Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
7.12.2021 13:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
7.12.2021 13:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
7.12.2021 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
7.12.2021 16:15 Finnstar Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
7.12.2021 16:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
7.12.2021 17:00 Silja Serenade Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
7.12.2021 17:15 Gabriella Viking Line Abp Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
7.12.2021 18:30 Silja Europa Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
7.12.2021 19:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
7.12.2021 19:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
7.12.2021 20:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
7.12.2021 21:40 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
7.12.2021 22:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
7.12.2021 23:30 Sea Wind Tallink Silja Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
8.12.2021 02:45 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
8.12.2021 07:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
8.12.2021 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
8.12.2021 10:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
8.12.2021 11:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
8.12.2021 13:00 Sea Wind Tallink Silja Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
8.12.2021 13:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
8.12.2021 13:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
8.12.2021 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
8.12.2021 16:15 Finnmaid Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
8.12.2021 16:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
8.12.2021 17:00 Silja Symphony Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
8.12.2021 18:30 Silja Europa Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
8.12.2021 19:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
8.12.2021 19:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
8.12.2021 20:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
8.12.2021 21:40 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
8.12.2021 22:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
8.12.2021 23:30 Sea Wind Tallink Silja Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
9.12.2021 07:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
9.12.2021 09:00 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
9.12.2021 10:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
9.12.2021 11:00 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
9.12.2021 13:00 Sea Wind Tallink Silja Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
9.12.2021 13:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
9.12.2021 13:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
9.12.2021 15:15 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
9.12.2021 16:15 Finnlady Finnlines Oyj Travemünde Hansaterminaali
9.12.2021 16:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
9.12.2021 17:00 Silja Serenade Tallink Silja Oy Maarianhamina / Tukholma Olympiaterminaali
9.12.2021 17:15 Gabriella Viking Line Abp Maarianhamina / Tukholma Katajanokan terminaali
9.12.2021 18:30 Silja Europa Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
9.12.2021 19:15 Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
9.12.2021 19:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
9.12.2021 20:30 Viking XPRS Viking Line Abp Tallinna Katajanokan terminaali
9.12.2021 21:40 Finlandia Eckerö Line Ab Oy Tallinna Länsiterminaali 2
9.12.2021 22:30 Megastar Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
9.12.2021 23:30 Sea Wind Tallink Silja Oy Muuga Vuosaari Muuga check-in
10.12.2021 07:30 Star Tallink Silja Oy Tallinna Länsiterminaali 2
Tiedot tulevat kansallisesta merenkulun tietojärjestelmästä, Portnetista. Helsingin Satama ei vastaa Portnetin tietosisällöstä.